U Power İthal İş Çizmesi pinola S5 SRC
U Power İthal İş Çizmesi Lacche S5 SRC
U Power İthal İş Çizmesi Elfo S5 SRC
U Power İthal İş Çizmesi Clean S4 Src

U Power İthal İş Çizmesi Clean S4 Src

U Power İthal İş Çizmesi Clean S4 Src

Upower Saya: Sert Nitril

Upower Burun Korucuyu: Çelik Burunlu İş Çizmesi

Upower Ara Taban: Çelik ara taban

Upower Tabanlık : Ergo Dry ayak yapısı morfolojisi çalışması ile ortaya çıkan, özel tekstil kumaş kaplamalı çift yoğunluklu PE ve EVA destekli anatomik çizme tabanlığı, sürekli kuru ve serin tutan, anti-statik, anati- bakteriyel anatomik tabanlı

Upower Dış Taban: Nitril Scs Taban

Upower Kalıp:Ayak yapısı, çizme kullanım esnasında, en zor şartlar altında detaylı incelenerek, Natural Confort 11 kalıp sistemi geliştirilmiştir. Sistem gün boyunca ayakla uyumlu rahat ve sorunsuz bir çizme kullanımı sunmaktadır. Techno Breath Action ayağınızın nefes almasını sağlayan özel tasarımlı havalandırma sistemidir.Klasik ürünlerdeki iç tabandaki düz yüzey yerine, içerisi hava hücreleri ile dolu bal peteği yapısı kullanılarak hem hafiflik hem de hava sirkülasyonu sağlanmıştır.

Ayağın yürüme esnasında oluşturduğu pompolama etkisiyle içerideki hava botun arka kısmına yerleştirilmiş özel hava kanalı ile sirküle edilir. Techno Breath Action ile ayağınızın güvenliği kuru serin ve konforlu olarak sağlanır. Hava Sirkülasyon Sistemi,Özel Tutuculuk sistemi, kolay giyilebilme sistemi, hafif bal peteği, hijyen sağlayan kir ve leke tutmayı engelleyici özel kaygan yüzey yapısına sahiptir.